20 Mayıs 2015

İş Bankası Bilgi Alamamak ve Bloke Konulması!

Bir kaç yıl öncesi İş Bankası 4406 kodlu Osmangazi Üniversitesi Şubesi ile maaş anlaşmasından dolayı çalışmak zorunda kaldım, iş değişikliği yaptım ve farklı bir banka ile çalışmaya başladım hesabımı kapattırmak için 4403 kodlu İş Bankası Porsuk Şubesi şubesine gittim dilekçe vermem gerektiğini söyledi.

Şube personeli, dilekçe verildi fakat hesapta para olduğundan kapatamadığı tutarı harcarsam gelmeme gerek kalmadan hesabımın kapanacağı söylendi. Tutar harcandı fakat hesap kapanmamış ve blokeli konumda olduğunu öğrendim şubeye gitmem isteniyor. Hesabımın acil kapatılmasını ve şubeye gitmeyeceğimi belirtirim. Banka çalışanıyım ilgili konuyu BDDK'ya yansıtmak istemiyorum.

Yusuf 261 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön