İş Bankası Bilgi Alamamak ve Bloke Konulması!

Yusuf K. |

Bir kaç yıl öncesi İş Bankası 4406 kodlu Osmangazi Üniversitesi Şubesi ile maaş anlaşmasından dolayı çalışmak zorunda kaldım, iş değişikliği yaptım ve farklı bir banka ile çalışmaya başladım hesabımı kapattırmak için 4403 kodlu İş Bankası Porsuk Şubesi şubesine gittim dilekçe vermem gerektiğini söyledi.

Şube personeli, dilekçe verildi fakat hesapta para olduğundan kapatamadığı tutarı harcarsam gelmeme gerek kalmadan hesabımın kapanacağı söylendi. Tutar harcandı fakat hesap kapanmamış ve blokeli konumda olduğunu öğrendim şubeye gitmem isteniyor. Hesabımın acil kapatılmasını ve şubeye gitmeyeceğimi belirtirim. Banka çalışanıyım ilgili konuyu BDDK'ya yansıtmak istemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  10:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi