09 Haziran 2015

İş Bankası Bileti Adıma Kestiklerini Söylediler Fakat Bileti Bana Göndermedi!

6 Haziran akşam saat 22:00'de maximiles'den Ankara Elazığ gidiş dönüş bileti aldım. Sistem arıza verdi ve bunun akabinde benden bilet ücreti alınmasına rağmen bilet kesilmedi. O saatte Maximiles'e ulaşamadığım için 7 Haziran saat 9'da Maximiles'ı aradım.

Sistemde ücret alınmış ama bilet kesilmemiş tekrar kesersek fark ücreti almamız gerekiyor diyerek uçak bilet fiyat farkı ödemek zorunda bıraktılar. Mecburen o farkı ödeyip bilet aldıktan sonra Check-in yapmak istediğimde bileti mail olarak göndereceklerini söyleyip fakat biletin gelmediğini fark ettim. Bu seferde Maximiles'e ulaşamadığım için işlem yapamıyorum.

Vefa 437 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön