Ayşegül Y. Teşekkür Mesajı

Şikayetimin kısa sürede değerlendirilip, sonuçlandırıldığı için teşekkür ederim.

İş Bankası Benden Kesilen Dosya Masraflarının Tarafıma Ödenmesi!!

Ayşegül Y. |

Tüketici hakem heyetine başvurum sonucu yaklaşık 1 ay önce kazandığım dosya masrafı parası tarafıma halen ödenmedi. Ne de banka tarafından aranıp bilgi verilmedi. Haklı olduğum halde 1 ay geçmesine rağmen halen param neden ödenmiyor. İş Bankası Genel Müdürlüğü aramamıza rağmen telefona çıkan bayan bulunduğunuz yerdeki şubeleri arayın onlar size bilgi verirler gibi lakayıt cevaplar veriyorlar. Hakkım olan paranın tarafıma ödenmesini istiyorum. Yoksa yasal işlemi başlatacağım.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül Y.
  31 Ekim
  23:16

  Şikayetimin kısa sürede değerlendirilip, sonuçlandırıldığı için teşekkür ederim.

 • 28 Ekim
  10:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi