İş Bankası Ben Taahhüdümü Yerine Getirdim Sıra Onlarda!

Murat G. |

İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli kredi kartını kullanmaktayım. Yıllardır alınmayan kart aidatı alındı. Buraya yazdığım şikayet sonucunda beni aradılar ve "3 ay boyunca toplamda 750 TL alışveriş yapma taahhüdünde bulunursanız size iade ederiz hemen" dediler, bende taahhütte bulundum. Bu tutarı tamamlamak içinde bu kartımı kullandım alışverişte fakat ay geçmesine rağmen hala hesabıma ödediğim kart aidatı yatırılmadı.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  11:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi