25 Aralık 2014

İş Bankası Ben Öğrenciyken Ben Kart Aidatı Kesmiş!

Benim İş Bankası'na ait kredi kartım var; üniversite yıllarında çıkarmıştım ve benden kart aidatı almıyorlardı. 2012'de üniversiteden mezun olduktan sonra borçlarımı sıkıntısız bir şekilde ödüyordum. Bu yıl yani 2014 Kasım ayında benden kart aidatı kestiklerini çok geç fark ettim.

Müşteri hizmetlerini aradım bildirdim olanları ve size en geç 2 hafta içinde dönüş sağlanacaktır diye beni avuttular ve halen arayacaklar diye bekliyorum. Daha önceki ve bu yıl kesilen kredi kart aidatımın biran önce bana iade edilmesini istiyorum.

Muhammed, 1.314 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön