24 Ağustos 2015

İş Bankası Bankamatik Paramı Yuttu!

12.08.2015' te saat 23.25' te Tekirdağ Süleyman paşa 100. yıl şok market bankamatiği'ne 8.400 TL yatırdım. Ama ATM işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor dedi ve kartı aldım. Parayı geri vermedi. Kartı taktığımda hesabımda para yoktu. Müşteri hizmetlerini aradım.

Kaydımın alındığı söylendi. Sabah Çorlu Emlak şubesi neden dilekçe yazdım? Cuma akşam üzeri ya da pazartesi sorunun çözüleceği söylendi. Ancak bu para bana hafta sonu çok lazım. Böyle bir sorun olabilir tamam ama çözümün hızlandırılmasını istiyorum. İş Bankası gibi bir kuruluşun böyle önemli bir sorunla ilgilenip cuma akşam üzeri paramı iade etmelerini istiyorum.

Dilara 1.564 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön