İş Bankası Bankamatik Paramı Yuttu!

Dilara B. |

12.08.2015' te saat 23.25' te Tekirdağ Süleyman paşa 100. yıl şok market bankamatiği'ne 8.400 TL yatırdım. Ama ATM işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor dedi ve kartı aldım. Parayı geri vermedi. Kartı taktığımda hesabımda para yoktu. Müşteri hizmetlerini aradım.

Kaydımın alındığı söylendi. Sabah Çorlu Emlak şubesi neden dilekçe yazdım? Cuma akşam üzeri ya da pazartesi sorunun çözüleceği söylendi. Ancak bu para bana hafta sonu çok lazım. Böyle bir sorun olabilir tamam ama çözümün hızlandırılmasını istiyorum. İş Bankası gibi bir kuruluşun böyle önemli bir sorunla ilgilenip cuma akşam üzeri paramı iade etmelerini istiyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  14:06

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi