İş Bankası Bankamatik Paramı Vermedi!

Onur Y. |

19.06.2014 tarihinde Metrocity Avm İş Bankası'nın bankamatiğinden acil paraya ihtiyacım olduğundan 4520-0634**** hesabımdaki paranın hepsini çekmek istedim. Bankamatik tüm paramı iade etmeden makineden parayı dışına vermeyerek sanki almışım gibi işlem yaptı ve hesabımdaki almak istediğim paranın üzerine yattı. Tam 1 hafta önce hem en yakın şubede yazılı olarak hem de müşteri hizmetlerine sözlü olarak acil işlemlerin yapılmasının ve tutarımın büyük olduğunu sayısız kere arayarak bildirdiğim halde hala hakkımı yiyerek beni yüklü miktar kendi paramdan mahrum bıraktı.1 hafta oldu olay olalı hala param geri yatmadı hesabıma ve beni bu zor duruma sokmuşken hala yardımcı olamadılar. En yakın zamanda yatmaz ise mahkemeye başvurup kamera kayıtlarıyla bankanın ismine dava açacağım.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  09:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi