İş Bankası Bankamatik Kartımı Yuttu.

Cansın K. |

16.11.214 tarihinde saat 17:00' da İzmir-Aliağa Zeytinlipark girişinde bulunan bankamatikte gün içinde arıza oluştuğu halde tamir edilmediği için kredi kartlarımı yuttu. İş Bankası müdürlüğüne şikayet ettiğim halde bu gün İş Bankası'na gittiğimde yetkilinin vurdum duymaz tavırları üzerine şikayette bulunuyorum. Kartlarım kapatıldı. Yenisini bekleyeceksin ve hala arızalı olan bankamatiğin arızası giderilmedi.

Etiketler :

ATM Kart Yutma ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  10:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi