İş Bankası Bankamatik Kartımı Teslim Edemedi!

Cihan Ç. |

Bankamatik kartımın gelip gelmediğini öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım. 10 dk.'lik bir beklemenin ardından müşteri hizmetlerine bağlandım. Kartımın şubede olduğunu ve S** Z** isminde bir personelin teslim aldığını söylediler. Dahili numarasını verdiler. Yarım saat boyunca dahili numarasından aramama rağmen telefonu açan olmadiği gibi, sonraki aramalarımda telefon yüzüme kapanıp durdu. İş Bankası , gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Erişim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  16:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi