İş Bankası Bankamatik Kartımı Göndermediler!

Ayşegül İ. |

Bankanızdan çekmiş olduğum krediyi şubenize gelmek zor olduğundan mevcut olan bankamatik kartımı istedim. Antalya Uncalı şubesinde görünen kartımı istedim kiminle görüştüysem net bir bilgi vermedi. Daha sonra Antalya şubenize giderek durumu anlattım gişede yetkili personeliniz Uncalı şubeyi arayarak bilgi almak istedi ancak ona da net bir bilgi verilmedi. Bir dilekçe hazırlayarak talimat gönderildi ve kartımı 10 gün sonra bankamızdan alabilirsiniz dedi.

10 gün sonra tekrar Antalya şubenize gittiğimde talimata bir cevap verilmediğini telefon bankacılığını arayıp tekrar kartımı istememi söylediler. Bu nasıl bir sistem bir bankamatik kartının müşteriye verilmesi bu kadar zor olmamalı.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  16:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi