23 Ağustos 2013

İş Bankası Bankamatik Kartımı 6 Ay Kullanmadım Diye 47 TL Kestiler!

Askerdeyken paraya ihtiyacım oldu. Ailem para yatırsın diye, ayrıca PTT hesabım olmasına rağmen İş Bankası hesabımı tercih ettim. Çarşı iznimde kartımı bankamatiğe soktuğumda hesabımda 3 TL olduğunu gördüm. Ankesörlüden zar zor müşteri hizmetlerine bağlandım.

Hesabımı 6 ay kullanmadığım için yatan 50 TL'den anında 47 TL kesmişler. Bilmem ne bedeliymiş. E postama da 1 A4 dolusu sözleşme maddeleri yazmışlar. Benim haberim olmadan kesilmemişmiş, ben kartı açtırırken sayfalar dolusu maddeye imza atmışmışım çünkü. Olay bu. Hele ki o derece ihtiyacım varken beni 5 saatlik çarşı iznimde parasız bıraktınız.

Sedat 57 Okunma

Cevaplar

 • Sedat 26 Ağustos 2013

  ben bu yapılanın neresinden memnun kalabilirim?

 • Sedat 24 Ağustos 2013

  6 ayda 47 tl lik bana ne hizmet yaptınız?

 • Sedat 24 Ağustos 2013

  sayın banka yetkilileri; sizin belirttiğiniz gibi benim ''hesap işletim masrafı'' iadesi gibi bir talebim olmadı.onu aldınız zaten.1 A4 dolusu açıklamalarınızı tekrar göndermişsiniz gerek yoktu.

 • İş Bankası Temsilcisi23 Ağustos 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön