İş Bankası Bankamatik Kartım Bankamatikte Kopyalanmış!

Mustafa Ş. |

Çok nadir kullandığım bankamatik kartım, bankamatikte kopyalanarak yurt dışında fiziksel olarak kartla para çekilmiştir aynı şekilde aynı bankamatiği kullanan bir başka iş bankası müşterisi de aynı şekilde mağdur olmuştur.

Bu güvenlik açığından dolayı çekilen paramın iadesini talep ediyor, konuyla ilgili bilgilendirilmek istiyorum. Nerede nasıl olarak bu kopyalama işlemini yapıyorlar bankamatikte neden bunun önlemi alınmıyor bilmek istiyorum.

Etiketler :

ATM Güvenlik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ş.
  14 Kasım
  13:45

  Kaç gün oldu şikayetimi yazalı 1 kişide dönüp arayım demez mi? Demedi.

 • 13 Kasım
  16:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi