12 Mart 2013

İş Bankası Bankamatik Kartı Şifre Oluşturma!

Bankamatik kartıma şifre oluşturmak için kaç kere farklı farklı telefonlardan aradım her seferinde tuşlara uzun süreli sert basmama rağmen size ayrılan süreyi doldurdunuz diye diye bir ara zorla müşteri hizmetlerine bağlanmayı başardım o da sisteme aktaracağım oradan cep telinize kod gelecek sonra şifrenizi oluşturacaksınız dedi güzel hoş ama nedense 3 kere deneme hakkım olan sürede nerdeyse telefonu hatta masayı delip alttan çıkacaktı yinede olmadı sistemden attı.

Dedim bankamatik kartının geldiği kağıtta sms ile şifre talebi vardı o yoldan şifre oluşturayım dedim ne mümkün her türlü Türkçe İngilizce büyük küçük karakterle yazmama rağmen bir türlü sonuca ulaşamadım. Lütfen yardım edin.

Fatih 2.820 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 19 Mart 2013

    Öncelikle çözüm ürettiğiniz için teşekkür ederim şifremi aldım. İyi çalışmalar diliyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön