İş Bankası Bankamatik Kartı Elime Geçmedi.

Sinan K. |

İş Bankası'ndan 20.08.2014 tarihinde talep ettiğim bankamatik kartı hala elime ulaşmadı. Aynı tarihte aynı anda başvuran bir arkadaşımın kartı 1 hafta önce eline ulaştı. Müşteri temsilcisiyle ve şubeden yetkililerle konuştum hepsi aynı şeyi söylüyor. Kart basılmış , kurye bekliyormuş. İl dışına çıkacağım için kartım bu hafta lazımdı. Bu kadar boşvermişlik olamaz.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  09:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi