03 Şubat 2014

İş Bankası Bankamatik Hesabımdan 50 TL Aidat Kesilmiş!

Daha önceden Ziraat Bankasının bankamatik hesabımdan 30 tl aidat kesintisi yapması sebebiyle hesabımı iptal ettirmiştim. Suan İş Bankası 50 tl tutarında bankamatik hesabımdan kesinti yapmıştır ve bunun sebebini anlamıyorum. İlla kontrol mu etmek gerekiyor. Zaten yasal yolla alabildiğimiz parayı neden kesiyorsunuz. Paramın iade edilmesini talep ediyorum.

Ergin 64 Okunma

Cevaplar

  • Ergin07 Şubat 2014

    Hesap İşletim Ücreti" iadesine ilişkin talebim belirtikleri şartların sağlanması halinde ücret tahsil edilmemektedir deniliyor ama durum tüketici hakem heyetlerine iletildigi durumlarda iade işlemleri eğer gercekleşiyorsa neden bu şekilde oyalanıyoruz halen anlamış değilim.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön