Aydın Ç. Teşekkür Mesajı

Sonunda odediler

İş Bankası Bankamatiği 100 TL Eksik Verdi.

Aydın Ç. |

07.01.2013 saat 20:00 civarlarında Konya M1 AVM Sinema kapısındaki İş Bankası bankamatiğinden 880 tl çekmek istedim ancak para yatırma bölmesi açıldı ve bankamatik arızaya geçti ve bana 780 tl verdi.Kartı tekrar soktuğumda 880 tl ödendi gösteriyordu,müşteri temsilcisini aradım bankamatik sayılıp para hesabınıza geçecek dedi. Ancak yaklaşık 48 saat geçti ve hesaba geçen bir şey yok.

Yapmam gereken bir ödeme 100 tl eksik kaldı, vaktimden ortalama 3 saat gitti bu iş yüzünden.İş Bankası bankamatiğinin arızasının sorumlusu kim?Kendilerine 100tl yi geç ödesek yasal faiz, KKB kaydı,mesaj atmalar benim 100 tl'yi ödeyin diyorum arayan soran yok!

Etiketler :

ATM İşlem Hatası Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın Ç.
  18 Ocak
  01:14

  Sonunda odediler

 • Aydın Ç.
  13 Ocak
  18:27

  Benim problemimi cozmek adina 1 telefon bile acilmadi bu kadar ilgisiz bir banka olamaz biz yillardir paramizi kimlere emanet etmisiz 100tl eksik verdi diyorum bu adam ne diyor diyen yok

 • Aydın Ç.
  10 Ocak
  18:09

  Buraya yazdilar ancak sadece otomatik cevap geliyor henuz benimle kimse irtibata gecmedi.

 • 10 Ocak
  15:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi