İş Bankası Bankada Sıra Numarası Almadan Müşteri Almak!

Dağan A. |

24.07.2014 tarihinde Muğla merkez İş Bankası şubesine gidip sıramı aldım. Sıramı beklerken sıra numarası almadan gelen müşteriler gidiyor boş olan yere geçip oturuyor ve işlemlerini yapıyor. Görevli olan hiç kimsede gelen müşteriye sıra aldınız mı almadınız mı diye sormuyor. Bu konuda çalışanlarınızı bilgilendirmenizi ve buna dikkat edilmesini rica ediyorum. Bir de bankada sadece bir kişi çalışıyordu.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  10:09

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi