Ayşe E. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim. Müşteri hzimetleri ile görüşmem sonunda ne yazık ki sinirlerim bozuldu. Halledildiği için çok memnunum. Saygılar.

İş Bankası Banka Kredi Kartı Limit Artımı!

Ayşe E. |

İş bankası ile 8 yıldır çalışıyorum. Ancak şu anda karşılaştığım durum hiç hoş değil. Kredi kartımın limiti 1000 TL ve ben alışveriş yapacağım için 2000 TL olmasını istiyorum. Lakin başka banka kartım varmış 7000 TL limitle diye beni oyalıyorlar. Ayrıca işlemimi yapmıyorlar, ilgilenmiyorlar. Ben diğer bankadan kartımı iptal ettirdim aylar önce. Limitten düşülmemiş falan. Çok sıkıcı ve üzücü bir durum. Sokaklarda gezen, doğru düzgün işi olmayan SSK olmayan gelir gösteremeyen insanlar kart alıyor. Ben alışveriş yapacağım mağdur oluyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe E.
  20 Temmuz
  09:15

  Teşekkür ederim. Müşteri hzimetleri ile görüşmem sonunda ne yazık ki sinirlerim bozuldu. Halledildiği için çok memnunum. Saygılar.

 • 26 Haziran
  14:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi