09 Aralık 2014

İş Bankası Banka Kartım Gelmedi!

Vadesiz hesabıma bağlı kartımı kaybettim. Bunu bankanıza ilettim. İş değişikliği ve kentsel dönüşümden dolayı ev değişikliği yaptığımı bildirdiğim halde, bulunmadığım ev adresime (artık ev de yok) kartım gönderildi. 3 gün içerisinde adres değişikliğini yeniden bildirip, kargodan yeni adresime ulaştırılacağı söylenen kartımı alamadım. Kart olmadığı için internet bankacılığını kullanamıyor ve hesabımda bulunan parayı kullanamıyorum.

Yaklaşık 10 gün önce bu ayrıntıları anlatarak yeniden talepte bulundum. İş adresime istediğim kartımla ilgili hala bilgi gelmedi. Acil parayı kullanmaya ihtiyacım var. Herhangi bir kampanya için sürekli aranırken bilgi alamamak çok garip geliyor.

Nergiz 359 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön