İş Bankası Banka Kartı Ve Kredi Kartına Defalarca Yapılan Kesintileri İadesini İstiyorum!

Esra Ç. |

4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'un 6. Maddesi gereğince, satıcı veya sağlayıcının tüketiciyle müzakere etmeden, tek taraflı sözleşme koyduğu, tarafların sözleşmeden doğan hak ve yükümlülüklerinde iyi niyet kurallarına aykırı düşecek biçimde ve tüketici aleyhinde dengesizliğe neden olan sözleşme koşulları, haksız şarttır.

Kart aldığımdan bu yana tarafımdan kesilen kart aidatlarımın geri ve hesap işletim ücretlerinin yatırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra Ç.
  12 Mart
  18:00

  firma tarafıma herhangi bir aramada bulunmamıştır.

 • 12 Mart
  13:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi