12 Mart 2013

İş Bankası Banka Kartı Ve Kredi Kartına Defalarca Yapılan Kesintileri İadesini İstiyorum!

4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'un 6. Maddesi gereğince, satıcı veya sağlayıcının tüketiciyle müzakere etmeden, tek taraflı sözleşme koyduğu, tarafların sözleşmeden doğan hak ve yükümlülüklerinde iyi niyet kurallarına aykırı düşecek biçimde ve tüketici aleyhinde dengesizliğe neden olan sözleşme koşulları, haksız şarttır.

Kart aldığımdan bu yana tarafımdan kesilen kart aidatlarımın geri ve hesap işletim ücretlerinin yatırılmasını talep ediyorum.

Esra 29 Okunma

Cevaplar

  • Esra12 Mart 2013

    firma tarafıma herhangi bir aramada bulunmamıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön