10 Mart 2014

İş Bankası Banka Kartı Aidat Kesintisi Yapıyor.

Yaklaşık 2 yıldır banka kartını kullanıyorum ve her 6 ayda bir kere olmak üzere 32 tl bir kesildi şimdide 48 tl kesilecek ! Yıllık 100 tl gibi bir meblağdan bahsediyorlar. Banka hesap kullanımı için, bimer ile görüştüm yasal hakkınız var iadesini talep edebilirsiniz, önce bankaya sonrada bize faks yoluyla dönüş yapın dediler değerlendirelim.

Bu konu yüzünden buradan da şikayetçiyim. Yıllık 100 tl meblağ çok fazla günümüz Türkiyesinde, Bankayla görüştüm 1 hafta içinde döneceğiz dediler pek olumlu konuşmadılar. Yarın hesabıma para yatacak ve direk o 48 tl kesilecek? O yüzden hesabıda kullanmayı düşünmüyorum. Eğer 1 hafta içinde cevap gelmezsede kapattırıp ' Bimer ' e şikayet edip hakkımı arayacağım.

Mert 71 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön