İş Bankası Bağış Hesabına Havale Ücreti Alınması.

Alaattin Y. |

Adından da anlaşıldığı üzere yapılan bağıştan havale ücreti alınması üstelik kurumun havale ücreti alınmayacağını söylediği halde nasıl bir anlayış bu anlayabilmiş değilim bağışın bu ülkede vergisi yokken bankanın komisyonu var bir de memur hesabınız var mı bizde diye soruyor bağışa komisyon alan bankada hesap olsa kim bilir neler alacak. Hesabın adı bağış hesabı anlatabildim mi yetkili beyaz gömlekliler işlem iptalinde ise bir kamyon prosedür.

Etiketler :

İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  12:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi