İş Bankası Babamın Vefatının Ardından Bize Yaptığı Ayıp!

Mansur İ. |

İnsani açılardan düşünün lütfen. Babam emekli öğretmendi. Geçtiğimiz Temmuz ayında vefat etti. Vefat etmezden önce İş Bankası'nın Gaziantep İbrahimli şubeden kredi çekmişti. Kredi alırken poliçe zorunlu olduğundan onu da yaptık. Babamın vefatının ardından; poliçe tarafından babamın kredi borcunun karşılanmasını rica ettim. Maddelerin içinde ölüm durumunda destek vereceklerini yazmışlar. Ancak İş Bankası babanız hasta iken kredi çekmiş ve öleceği belliymiş o yüzden poliçe krediyi ödemez dediler. Mücadelemizi verdik ancak mecburen biz ödemek zorunda kaldık. Bilgisayar mühendisiyim ve 2 tane kardeşimi üniversitede ben okutuyorum artık. Paramızı geri versinler ben çocukları okutacağım o parayla.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  15:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi