İş Bankası Ayrı Ayrı Hesap İşletim Ücretide Nedir?

Murat S. |

Öğrencilik hayatımda başladığım İş Bankası kredi kartı ve hesabımı kullanmayı sırf 50 TL hesaptan 50 TL'de kredi kartından ayrı ayrı kesilen hesap işletim ücreti yüzünden kapatıyorum. Öğrencilik bitti artık normale döndüler kesintiler başladı. Otomatik ödeme verdik 1 tane yetmiyor mu? Kredi kartı borcumu kapatıp hemen iptal ettireceğim. Bu ne ya bedavadan kesinti yapıyorsunuz. Çevremde de İş Bankası kullanmayın diye tavsiyede vereceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  09:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi