16 Kasım 2013

İş Bankası Aylık Aidat Alıyor!

İş Bankası'nın aylık aidat ücretini ödemek istemiyorum.Kartı ilk aldığım zaman herhangi bir aylık aidat ödemeyeceksiniz öğrenci kredi kartı bu dendi ama şimdi aidat ödemem talep ediliyor.Reddediyorum eğer hala bu ücret talep edilecekse,kartımın kapatılıp kalan borcumun taksitlere bölünmesini istiyorum.

Burcu 38 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 19 Kasım 2013

    malesef şikayetimden vazgeçmiyorum.Kurum bana 3 aylık süre zarfında 750 tl alışveriş yapmam şartıyla aylık aidatı almayacaklarını söylüyor. Resmen kendi müşterilerini kendi elleriyle kaybediyorlar. kartımı kapatıcam ..

  • Burcu 18 Kasım 2013

    TEKRAR GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVINIRIM

  • İş Bankası Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön