29 Ağustos 2013

İş Bankası Avukatlık Ücreti Yok Diyor!

3 yıl önce çektiğim krediyi bir iki ay ödeyemediğim için ihbarname gelmişti. Sanırım avukata ve notere 600 lira civarı bir borcum varmış. Kredimin son taksitini öderken söylendi. Sonra o 600 lira olan borcu yatırmaya gittiğimde, banka çalışanı bana herhangi bir borcumun olmadığını söyledi.

Ben de kredi borcu değil avukat noter borcu falan varmış dememe rağmen ısrarla yok denildi. İlerde başıma sorun olacak biliyorum. Para veriyorum alınmıyor, ilk defa böyle bir şey gördüm. İş Bankası , net bir açıklama istiyorum, var mı yok mu?.

İlker 29 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön