18 Haziran 2014

İş Bankası ATM'si Paramı Yuttu.

17.06.14 saat 22:10'da Bayrampaşa İstanbul'daki İş Bankası bankamatikten kimlik numaram ile başka birisinin hesap numarasını girerek 100 TL yatırdım. Bankamatik uzun bir süre parayı taradıktan sonra makbuz vermeden sorun oluştu deyip ekrandan çıktı. Hesap numarasını girdiğim şahısı arayıp sorduğumda ulaşmadığını öğrendim. Çağrı merkezini arayıp 25 dakika bekletildim.

Durumu anlattığımda banka müşterisi olmadığından dolayı çağrı merkezinden işlem yapılamayacağı, şubeden işlem yapılmasını söyleyip durdu. Çağrı merkezinden bir işlem yapmam için müşterimi olmam lazım. Mağduriyetim nasıl giderilecek? Bankamatikten işlem yaparken müşterisi olup olmadığım mı bakılıyor? Mağduriyetimin acil olarak giderilmesini istiyorum.

İbrahim 945 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim03 Eylül 2014

  Şimdiye kadar şikayetim ile ilgili iş bankası ne yaptı acaba? çağrı merkezine, oradan oraya atan şubeniz ile ilgili bir işlem yapıldı mı acaba iş bankası?

 • İbrahim24 Haziran 2014

  işbankası mı bir daha asla!!! macarkardeşler caddesinde bulunan Volkan beye ve beni genel müdürlükten arayan bayana teşekkürler. Fakat çağrı merkezi personeline kesin bir düzenleme lazım. Şubeye gidip yapıcan demekle bitmiyor iş. Çağrı merkezi personeli ile ilgili hala işbankasından bir açıklama bekliyorum!!!

 • İbrahim18 Haziran 2014

  Çağrı merkeziniz ile görüşme tarih 17.06.2014 ve saati 22:27. TAM 26 dakika bekledikten sonra!!!

 • İbrahim18 Haziran 2014

  Çağrı Merkezi şubeye atıyor topu. Şubeyi arıyorum çağrı merkezini arayın diyor. Bilgi almak için telefon açtığım akdeniz caddesindeki şube diyor ki bankamatiğin yakınındaki bankaya gideceksiniz, başka şube diyor ki çağrı merkezini arayacaksınız! Bir standartınız yok mu sizin? Nasıl bir kurumsal firmasınız? İşi üstünden atmak için elinden geleni yapıyor elemanlarınız. Resmen insanı pinpon topu gibi oradan oraya atıyorsunuz. Bu arada Fatih Macar Kardeşler caddesinde bulunan şubenizdeki Volkan beyin ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum. Konu ile ilgili gerçekten çok yardımcı oldu. Bankanız müşterisi olmadığım için ikinci sınıf insan yerine konulmamda hiç hoş değil! Ki kaldı ki bu iş çağrı merkezi tarafından yapılabilecek bir iş. En kötü durum ile ilgili şikayet kaydı açılabilirdi. Bunu iş bankasından özellikle öğrenmek istiyorum, çağrı merkezi yapması gerekiyor mu gerekmiyor mu? bankanız müşterisi olmadığım için insan değil miyim?

 • İş Bankası Temsilcisi18 Haziran 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön