30 Haziran 2014

İş Bankası ATM'si Paramı Vermedi.

26 haziran saat 16.44'te odtü kampüsü içersindeki ATMden 100 tl para çektim.Kartı aldm ancak hazneden para çıkmadı. Acelem olduğu için hemen oradan ayrıldım ve telefonumu şarj edip 16.59da telefon hattını aradım. Başvuru formu doldurdum. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra dönüş yapılacağını bildirildi.

Biraz önce aradılar genel müdürlükten ve paranın çekildiğini, atm den 2 adet 50 tl çıktığını söylediler.Belkide ben ayrıldıktan sonra ödeme yapılmıştır ama öyle olsa bile etrafımda kimse yoktu parayı birinin alma olasılığı yok. Konuyla ilgili kamera kayıtlarınn incelenmesini talep ettim ancak bunun sadece savcılığa yapılcak olan bir başvuru ile olabileceğini söylediler. Acilen gereğinin yapılmasını istiyorum.

Bener 439 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön