Başak H. Teşekkür Mesajı

Şikayetim değerlendirilip, mağduriyetim giderildiği için teşekkür ederim. :)

İş Bankası ATM'si İşlem Hatası Verdi Parayı İade Etmedi!

Başak H. |

19.04.2014 tarihinde saat 22:30 civarında Esenler Ayazma caddesinde bulunan 8932 numaralı İş Bankası ATM'sinden kartsız işlem yaparak 247 TL'lik doğalgaz faturamı öderken Atm işlem hatası ekranı verdi. Hiçbir bilgi ya da makbuz vermedi Atm.

Şu an doğalgaz faturam yatırıldı mı yatırılmadı mı bilemiyorum, ayrıca 250 tl'nin geri kalan 3 lirası içinde bir referans numarası almadım. Ne şekilde paramı geri alabilirim?

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başak H.
  26 Nisan
  00:15

  Şikayetim değerlendirilip, mağduriyetim giderildiği için teşekkür ederim. :)

 • Başak H.
  26 Nisan
  00:13

  Cumartesi akşamı başıma gelen hadisenin ardından takip eden salı günü iş bankası tarafından aranıp bir referans numarası aldım. Perşembe günü ise paraüstümü aldım. Teşekkürler

 • 21 Nisan
  14:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi