İş Bankası ATM'nin Yuttuğu Parayı İade Etmiyor!

Mustafa Hilmi C. |

7.1.2014 tarihinde kira yatırmak üzere İş ATM'sine para yatırmaya çalışırken ATM teknik aksaklık sebebiyle paramı yuttu. İş Bankası çağrı merkezini aradığımda ise şubeden dilekçe yazmamı söylediler, buna istinaden paranın 1-2 gün içerisinde tarafıma iletileceğini söylediler, ancak 6 gün geçmesine rağmen paramı geri alamıyorum ve ne şubeden ne de çağrı merkezinden bilgi alamıyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Hilmi C.
  17 Ocak
  14:43

  Umurlarında bile olmadı..

 • 13 Ocak
  15:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi