04 Şubat 2014

İş Bankası ATM Yırtık Para Verdi Geri Kabul Etmiyor

01.02.2014 tarihinde İş Bankası Kahramanmaraş/Elbistan ilçesindeki bir ATM'den 200 lira çektim, 100 liranın bir tanesinin kenarı kopmuş ve bantlı şekilde bana verdi. Daha sonra ben parayı tekrar ATM'ye yatırmaya çalıştığımda kabul etmedi. Bende daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım, onlarda şikayet kaydı oluşturduklarını hafta içi gidip herhangi bir şubemizden paramı değiştirebileceğimi söylediler.

Ben de bunun üzerine Elbistan şubesine giderek durumu anlattım. Görevli memur bana bu paranın ancak Malatya'dan değiştirebileceğini söyledi. Buna itiraz etmeme rağmen bu tutumunu devam ettirdi. Şimdi soruyorum size ben 100 lira için Malatya'ya gitmek zorunda mıyım?

Hasan 387 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 05 Şubat 2014

    Ne zaman dönüş olacak . Şikayet kaydı oluşturduk kaç defa buraya yazdık , ben bu işlerle uğraşmak zorunda değilim. 1211 SAYILI KANUN'UN 37 NCİ MADDESİ'nda gayet açık şekilde açıklanmış . Ayrıca parayı ben yırtmadım sizin ATM'niz bana yırtık verdi. Bu işi hallettikten hemen sonra kartımı iptal edip bankanızla ilişkimi keseceğimden şüpheniz olmasın.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön