10 Eylül 2015

İş Bankası ATM Teknik Arızalı!

09.08.2015 tarihinde 18:45 -19:00 arası Ataşehir Atatürk caddesinde Burger King önünde bulunan İş Bankası'na ait ATM ye işlem yapmaya gittim. Hesabıma 6900 TL yatırmak istedim makina paramı almasına rağmen teknik bir arızadan dolayı işlemim gerçekleşmedi. Hesabıma param geçmedi... Yetkililerle görüştüm yaptığım görüşme sonucu paramın bir hafta içinde hesapta olacağı söylendi. Bu zaman zarfında yapmam gereken ödemeler sonucu gecikme faizi ve aynı zamanda kişisel mağduriyetim olduğunu söylesem de bu konuda yapılacak bir şey olmadığını beklemem gerektiğini istiyorsanız şikayet edin tavrı ile karşılaştım. Mağduriyetimin giderilmesi için yardımınızı rica ediyorum.

Elda 137 Okunma

Cevaplar

 • Elda'nın Teşekkür Mesajı30 Eylül 2015

  İş Bankası ulus Şubesi, özlem Hanım Merhaba, sorunumun çözülmesi için gösterdiğiniz çaba ve yardım için teşekkür ederim... Saygılarımla

 • Elda 10 Eylül 2015

  Para hala hesabimda gözükmüyor. Ne zaman ATM açılacak ve param hesabıma geçecek acil bir durum var ve paramı kullanamıyorum neden acil bi şekilde ATM açılmıyor ben genel merkezin gelip açması ni beklemek zorunda miyim. Bankayi arıyorum yarın da hesabiniza geçmezse haftaya kalır bekleyin diyor. Bu nasıl bir sistem bir an önce harekete geçilmesini istiyorum mağdur etmeye hakkınız yok beni!

 • Elda 10 Eylül 2015

  Konu dediğiniz şekilde kurumsal internet sıtenızde yer alan 0850 724 0 724 No.lu çağrı merkezinize 08.09.2015 tarihinde 19:10 da iletilmiştir. Henuz duyarlı bir yaklaşım ve çözüm sağlanmamıştır.

 • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül 2015

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön