İş Bankası ATM Paramı Yuttu!

Egemen S. |

04.05.2013 tarihi , 12:13 suları , bankamatik Şarköy(şube) 4479 yada bankamatik Şarköy-2(şube) 9727 şube yani a***** bankasına yakın olan atmde türkiye iş bankası şarköy/tekirdağ iş bankası şubesinde banka yani atm'de kartsız işlem (tc kimlik no) 25 tl yatırdım. atm parayı içine çektikten sonra işleminiz gerçekleşmemiştir lütfen 0 850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayınız dedi ve ana menüye döndü.

Bankamatik paramı yuttu. Günlerden cumartesi olduğu için hiçbir yetkili ile konuşamadım. Yaşım tutmadığı için kartsız işlem yapıyorum. ve yatırdığım para karşı tarafa gitmemiş. lüften yardım ediniz.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Egemen S.
  04 Mayıs
  23:38

  Peki Para Karşı Hesaba Aktarıldıgında Bana Dekont gibi birşey Verilecek mi ?

 • 04 Mayıs
  14:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi