İş Bankası ATM İşlem Ücreti!

Saadet D. |

Oğlum şehir dışında öğrenci Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarı şubesinde kendisine hesap açtırdı. Aynı şubenin ATM sinden hesabına para yatırdığımda her defasında 4,5 lira işlem ücreti alıyor. Her hafta para gönderiyorum ve bu işlem ücretinin haksız olduğunu düşünüyorum. Çünkü şube değiştirmiyorum ve havale yapmıyorum oğlumun kendi kimlik numarasıyla kendi hesabına para yatırıyorum.Bu yüzden her defasında 4,5 lira işlem ücreti ödemek çok tuhaf.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  17:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi