10 Nisan 2013

İş Bankası Atm İşlem Hatası Sonucu Param Hesaba Yatmadı Parayı Geride Vermedi!

5 nisan 2013 tarihinde saat 17.00 civarlarında iş bankası hesabıma 200 tl para yatırmak istedim ancak işlem bitmek üzereyken teknik nedenlerle işleminiz tamamlanamadı yazısı çıktı ve kart iadesi oldu ancak paramı alamadım ve hesabıma da geçmediği görülmekte.

İlgili banka müşteri hizmetleri yetkilisine durumu ilettim ve bir dosya oluşturdu ancak üzerinden 4 gün geçmesine rağmen hiçbir geri dönüş olmadı. Durumdan şikayetçi olduğumu bildirir ve paramın hesabıma aktarılmasını talep ederim.

Uğur 133 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön