15 Temmuz 2013

İş Bankası Atm İşlem Hatası Sonucu Param Hesaba Yatmadı Geride Vermedi!

13 Temmuz 2013 tarihinde saat 19:45 civarlarında İş Bankası kredi kartı hesabıma 400 TL para yatırmak istedim ancak işlem bitmek üzereyken teknik nedenlerle işleminiz tamamlanamadı yazısı çıktı ve kart iadesi oldu ancak paramı alamadım ve hesabıma da geçmediği görülmekte.

İlgili banka müşteri hizmetleri yetkilisine durumu ilettim ve bir dosya oluşturdu geri dönüş olmadı. Durumdan şikayetçi olduğumu bildirir ve paramın hesabıma aktarılmasını talep ederim.

Turgut 104 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön