İş Bankası ATM Hesabımdan Düştü Ama Parayı Vermedi.

Ümit B. |

28 Temmuz Salı günü İş Bankası ATM'sinden para çekmek için kartı yerleştirdim para miktarını yazdım ve makineden tuhaf sesler geldi ve kartımı verip parayı vermedi. Sonrasında tekrar kartı yerleştirip hesabıma baktığımda **00 miktar hesabımdan düşmüş ama ATM arızasından dolayı parayı vermedi. Akabinde hemen banka müşteri hizmetlerini aradım ve 17 dakika bekledikten sonra sorunumu anlattım ve kayıt aldıklarını, ATM cihazının incelenip paranın hesaba iadesini gerçekleştireceklerini belirttiler.

Aradan geçen 10 günlük süreçte 4 defa aradım ve halen para hesabıma yatmadı. Resmen soğuttunuz bankanızdan 16 yıllık müşteriniz beni. Tarih bile veremiyorsunuz kızgın alacaklı gibi arıyorum sizi.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  09:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi