05 Temmuz 2013

İş Bankası ATM Eksik Tutar Verdi!

ATM, çektiğim para tutarından 50 TL eksik verdi. Bunun üzerine bankayı aradım bir tutanak oluşturuldu, bir iki gün sonra bir müşteri temsilcisi beni arayarak ATM kasasının sayıldığını ve herhangi bir sorun olmadığını iletti. Ancak bir sorun var o ATM cihazı bana 50 TL eksik verdi ve bundan sonra nasıl güvenle ATM kullanabileceğimi bilmiyorum.

Murat 89 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı08 Temmuz 2013

    Müşteri hizmetlerinde görevli kişi firmaya gerçekten çok fazla şey kazandırıyor tavrı ve davranışları kusursuz problem çözülmese dahi kendisinden son derece memnun kaldım.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön