İş Bankası ATM Eksik Para Verdi.

Rüştü D. |

İş Bankası müşterisiyim.01/10/2014 tarihinde gece 23:39'da Ankara ili Elmadağ ilçesi şubesinde bulunan ATM'den 500 TL çekim talebinde bulunuldu, ve bankaya ait cihaz 200 TL verdi. İşlem makbuzunda talepte bulunulan 500 TL'nin çekildiği gözükmektedir. Aynı makbuzun işlem nosu: 9470 dir. 02/10/2014 tarihinde konu şubeye iletildiğinde dilekçe talep edilmiş ve bu dilekçe verilmiştir. Öğlene doğru konu tespit edilir denmesine rağmen şu saat itibariyle para hesaba aktarılmamıştır. Bu işlem tamamen banka sorumluluğunda olan bir hatadır. Yapılması gereken işlem derhal ATM'yi durdurup gerekli sayım ve kontrolleri yapıp söz konusu meblağın tarafımıza iadesidir.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:54

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi