İş Bankası Atm Arızası Ve Bilgi Eksikliği!

Özge A. |

15.08.2014 Tarihinde 11:00 civarlarında Denizli İcilipınar Atm'sinde kartsız işlem ile başka bir hesaba para yatırıyordum. Onayla tuşuna bastıktan sonra bilgi sayfası çıkmadan ve makbuz gelmeden önce Atm bozuldu. Ne fişimi alabildim ne de paramı. Hesaba para yatıp yatmadığını da öğrenemedim.

İş Bankası Müşteri hizmetlerini arayıp paranın yatırılıp yatırılmadını öğrenmek istediğimi söylediğimde bilgi veremeyeceklerini söylediler. Hesabına para yatırdığım kişi yurt dışında olduğu için ona da ulaşamıyoruz. İş Bankasının acilen işlem durumumla ilgili bilgi vermesini istiyorum

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  13:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi