İş Bankası ATM Arızası!

Hüsamettin A. |

Sarıyer Cumhuriyet Mahallesinde ki 08383 İş Bankası ATM cihazı 3 aydır sürekli arızalı durumda 3 seferdir bizzat kendim arıza kaydı bırakmama rağmen cihaz onarımı yapılıyor. 1-2 gün çalıştıktan sonra cihaz tekrar arıza durumuna geçiyor. İş Bankası olarak bu kronik arıza durumunun geçici olarak değil konuya ciddiyetle bakılıp durumun düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  10:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi