12 Kasım 2013

İş Bankası ATM 3800 TL' nin 2000 TL"sini Yuttu!

Teşvikiye reassurance İş Bankası ATM sine 11-11-2013 , saat 12:51 sırasında banka kapalı olduğu için kredi kartıma yaptığım 3800 TL banka tarafından 1600 olarak algılanıp, 200 TL' de kabul edilmeyip hazne dışına bırakıldı. İnanamadım. Hemen güvenliğe sordum. Mesaiyi bekledikten sonra baktılar, kasa tam denildi.

Ama farklı bir hazne olduğu onu görmediklerini söylediler. Herkeste bir tuhaf baştan savma. Tutanak istedim. Reddettiler. Param buhar oldu. Müfettişleri yok mu bu bankanın. Bu işin peşini bırakmayacağım! Olamaz böyle birşey. İnternet'te binlerce şikayet var böyle.

Alpaslan 71 Okunma

Cevaplar

  • Alpaslan15 Kasım 2013

    herhangi bir sekilde dönmediniz! yarina kadar tatmin edici bir cevap alamadigim taktirde bu isi mahkemeye götürecegim. bu nasil bir vurdumduymazliktir!!!

  • İş Bankası Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön