İş Bankası ATM 3800 TL' nin 2000 TL"sini Yuttu!

Alpaslan E. |

Teşvikiye reassurance İş Bankası ATM sine 11-11-2013 , saat 12:51 sırasında banka kapalı olduğu için kredi kartıma yaptığım 3800 TL banka tarafından 1600 olarak algılanıp, 200 TL' de kabul edilmeyip hazne dışına bırakıldı. İnanamadım. Hemen güvenliğe sordum. Mesaiyi bekledikten sonra baktılar, kasa tam denildi.

Ama farklı bir hazne olduğu onu görmediklerini söylediler. Herkeste bir tuhaf baştan savma. Tutanak istedim. Reddettiler. Param buhar oldu. Müfettişleri yok mu bu bankanın. Bu işin peşini bırakmayacağım! Olamaz böyle birşey. İnternet'te binlerce şikayet var böyle.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alpaslan E.
  15 Kasım
  01:00

  herhangi bir sekilde dönmediniz! yarina kadar tatmin edici bir cevap alamadigim taktirde bu isi mahkemeye götürecegim. bu nasil bir vurdumduymazliktir!!!

 • 12 Kasım
  14:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi