İş Bankası Asılsı Kampanya SMS'i!

Esra A. |

03.03.2015 tarihinde tarafınızdan SMS olarak gönderilen bankamatik kartına özel 31 Mart'a kadar toplamda 150 TL alışverişe 15 TL MaxiPuan hediye kampanyası için detaylı bilgi internetten araştırdım bulamadım daha sonrasında müşteri temsilcisi ile görüşüp sormak istedim konu ile ilgili herhangi bir kampanyanın mevcut olmadığını söylediler.

Bu nasıl bir çelişki acaba öğrenmek istiyorum. Göndermiş olduğunuz SMS telefonumda kayıtlı olmaktadır. İlgilenirseniz sevinirim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  16:26

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi