İş Bankası Artık Kart Aidatı Almaya Başladı.

Faruk K. |

İş Bankası'nın yıllar boyunca aktif, borcuna sadık, düzenli ödeme yapan müşterisiyim. Her yıl hesap extreme yansıtılan ve arayıp tarafıma tekrar geri ödenen kredi kardı aidatını bu senede aramama rağmen bu kez ödenmedi.
Bana yazı gönderdiler. Özet olarak şöyle yazıyor ''Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder, ücret talebinizi yerine getiremediğimizi bildirmek isteriz''.
Böyle yaparak müşteri kazanmak yerine müşteri kaybedersiniz. Son ödemelerimi yapıp bankanızla tüm ilişkimi keseceğim. Haksız hukuksuz olarak aldığınız kart ücretinin iadesini istiyorum

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  09:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi