İş Bankası Anlaşmama Rağmen Kredi Kartı Aidatı Kesilmiş!

Şahin Ö. |

Daha önce kredi kartı borcumu sıfırlamama rağmen ve kredi kartını alırken sözleşme üzerine herhangi bir ücret talep edilmeyeceğine dair yazı yazıp imzaladım ve müşteri temsilciniz bizzat geldi ve bu konuda anlaşarak aldım kartı. Şu anda ise kart aidatı geldi.

Bu kartı kapatıyorum. Bir daha da asla ne kendim ne de sözüm geçen kişilerle çalıştırmam sizi. Bu yaptığınız insanlık dışı ve geçen aradım 2 güne sonuç açıklanır denildi. Kimse ilgilenmemiş. Bu kadar düşmeyin. 50 TL için koskoca banka müşterisini yanıltmamalı!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin Ö.
  17 Ağustos
  17:07

  Merak eden varsa sonuç olarak parayı aldılar. Bu banka ile butün ilişkimi kestim.

 • 13 Temmuz
  11:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi