İş Bankası Anlaşmalı Olduğu Halde Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Mücahit S. |

Türk Telekomun Sağlık Vakfı Aidatı ödemesi İşbankası üzerinden yapılmaktadır ve sadece İş Bankası ile anlaşmalıdır. Bu anlaşmaya rağmen, İşbankası Balmumcu Şubesi 19-3-2013 ve 15-4-2013 tarihlerinde toplamda 90 lirama Hesap İşletim Ücreti adı altında el koymuştur. Bu paramın kuruşu kuruşuna derhal iade edilmesini istiyorum. İlgili bakanlığa, BDDK ya ve Başbakanlığa da artık bu haksızlıklara son verilmesi konusunda yazacağım. Artık Devletin bir görevi de Vatandaşını Bankalardan korumak olmalıdır.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  16:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi