05 Eylül 2013

İş Bankası Anlamsızca Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Kayınvalidem yıllardır İş Bankası'nı kullanmakta ve bankada hesabı bulunmakta. Geçen yıl bankamatik kartı aldı. İş Bankası bu hesaba gelen ilk paradan herhangi bir bilgi vermeden 14.08.2013 tarihinde 95.1 TL hesap işletim ücreti adı altında para tahsil etmiş.

İş Bankası'nın aldığı bu ücret ile ilgili sözleşme şartı önceden hazırlanan standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilemeyip, müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır ve tüketici için bağlayıcı değildir.

Haksız şart içeren sözleşmeler geçersizdir. Hesabımızdan kesilen ücretlerin iade edilmesini aksi takdirde bankanızdaki tüm hesapları kapatacağımız ve yasal yollara başvuracağımızı ihtaren bildiririz.

Levent 43 Okunma

Cevaplar

  • Levent 08 Eylül 2013

    Bahsettiğim kişişikayeti için şubenize gitti fakat olumlu bir yanıt alamadı. Kendisi 60 yaşında ve bilgisayar ve internet gibi teknolijelere yabancı. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor. Ben damadı olduğum için yardımcı oluyorum.Sizin başka türlü nasıl dikkatinizi çekebiliriz. Normal yollardan şikayetimizi çözmediniz. Beni ararsanız bilgilerini veririm. Kendisinin sizde kayıtları var telefonundan ulaşabilirsiniz.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön