İş Bankası Anadolu Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik...

Recep K. |

İş Bankası müşterisiyim 9 ay önce İş Bankası müşteri hizmetleri tarafından aradılar. Anadolu Hayat Emeklilik bireysel emeklilik sistemi hakkında bilgi verdiler. İş Bankası güvencesi altında oluyorsunuz dediler. O tarihteki ses kayıtlarım mevcut ellerinde. 30 yıl düzenli ödeme yaptığımda %25 devlet katkısıyla ve kari ile hesap kitap yaptılar 250 bin ve 300 bin TL olacak paranız dediler. Kabul ettim kredi kartından aylık otomatik ödeme talimatı verdim. Geçen hafta sistemden ayrılmak için İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım bizle alakası yok deyip Anadolu bireysel emeklilik müşteri hizmetleri numarasını verdiler. Anadolu Hayat Emeklilik bireysel emeklilik müşteri hizmetlerini aradım. Sistem ayrılırsanız ödemiş olduğunuz 1050 TL'nin 670 TL'si giriş aidatı adı altında kesinti yaptılar 380 TL ödediler. İş Bankası bu şirketlerle çalışmaya devam ederse daha çok müşteri kaybeder.

Etiketler :

Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  09:00

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi