İş Bankası Anadolu Hayat Emeklilik Adı Altında Habersiz Kesinti!

Tc Arda Yasemin E. |

Anadolu Hayat Emeklilik adı altında haberim olmadan kredi kartımdan çekim yapılıyor ve ben bunu kredi kartı ekstremde farkına varıyorum. Müşteri ilişkileri, şube personeli bu işin ne olduğunu bilmiyor ve Anadolu Sigorta'yla görüşün diyor. Bankaya çağımızın teknolojisi ile mesaj yolluyorum ısbn559842080 referans numarasıyla 30.05.2016 tarihinde bankamıza ulaşan mesajınız en kısa sürede değerlendirilecektir. Gösterdiğiniz ilgi ve duyarlılığa teşekkür ederiz diyorlar ama hala bir ses seda yok. Ben size de ilgisiz ve duyarsızlığınızdan dolayı tebrik ediyorum. Teşekkürler İş Bankası.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  09:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi