İş Bankası Altının Satış Fiyatı.

Burhan M. |

İş Bankası Altının satış fiyatını diğer bankalardan ve piyasanın 1 puan altında tutmaktalar. Herhalde altın yükseldi kişiler altını bozduracak sırtlarından bizde kazanalım politikası içerisindeler ki yanlış bir politika olduğunu söyleye bilirim. İnternet üzerinden gördüğüm satış fiyatı uygun bir fiyat değil, vatandaşı mağdur edici bir politika izlemek size yakışmıyor. 1 puan için kendinizi kötülemeyin.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan M.
  10 Ağustos
  22:48

  Herhangi bir dönüş bildirim gerçekleşmedi. Özel banka performansı yok bu bankanın

 • 25 Haziran
  10:00

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi